Sohbete Katıl
Hakkımızda

Türkiye’nin SOHBET devleri arasında yer alan Sohbetlive.com , 2006 yılında çok yakın iki arkadaş tarafından kurulup sohbet platformu olarak hizmete girmiştir.

Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer alan ve tanınmış bir markası olan sohbetlive.com, Yüksek kalitede ürün ve hizmet sunan lider sunuculardandır.

Ayrıca Avrupa, Amerika, Avustralya, Asya, Kuzey Afrika ve Ortadoğu bölgelerinde 5 kıta ve 50’den fazla ülkeye gerçekleştirdiği hizmet ağı ile sohbet sektöründe lider olmayı hedeflemektedir.

Ürün kalite ve güvenliği ile çevresel sorumluluklarına önem veren bir yaklaşımın sonucu sektöründeki önemli sistem alt yapısına sahiptir.

Sohbetlive.com BEDENSEL ENGELLİLER DAYANIŞMA DERNEĞİNİ DESTEKLEYEN BİR BİREYSEL KURULUŞTUR.

Gönüllülük; bireylerin toplumsal sorumluluk anlayışıyla, çıkar gözetmeksizin bilgi, zaman, beceri, deneyim ve kaynaklarını – kendi özgür iradeleriyle - bir sivil toplum kuruluşunun amacı doğrultusunda kullanmaları olarak tanımlanabilir. Sözlük anlamı olarak gönüllülük; ağır bir işte kendi rızasıyla çalışmak olarak tanımlanmış olmasına rağmen toplumumuzda sivil toplum kuruluşlarında çalışanlar gönüllü olarak algılanmaktadır. Zira gönüllü olarak çalışma esası sivil toplum kuruluşlarının var oluşunun temel unsurlarındandır.

ENGELLERİ KALDIR 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ / WORLD DISABLED DAY OF 3 DECEMBER